Tel: 733 100 016
warszawa@medicavision.pl
Światowida 59 A, Białołęka, 03-144 Warszawa

Usługi optyczne Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – optyka Warszawa:

  • Dobieramy oprawki okularowe i soczewki kontaktowe według indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów!
  • Współpracujemy z renomowanymi markami i producentami okularów i soczewek kontaktowych. Jako jedyni w Warszawie, współpracujemy z firmą NIKON, która na rynku jest bezkompromisowa i niezrówna w jakości, estetyce i precyzji swoich produktów. NiIKON, dzięki innowacjom optycznym i stosowanym technologiom, zapewniają użytkownikom okularów najbardziej komfortowe i wyraźne widzenie!

Optometria Warszawa

W Medica Vision Warszawa znajdziecie kilku specjalistów zajmujących się optometrią, czyli badaniem wad wzroku, terapią widzenia, doborem okularów czy soczewek kontaktowych. Są również wsparciem dla naszych lekarzy przy wizytach okulistycznych – sprawdzają refrakcję.

Konsultacja optometryczna Warszawa – dobór soczewek kontaktowych

Podczas konsultacji optometrycznej przeprowadzamy z Pacjentem szczegółowy wywiad, dokonamy pomiarów: wady wzroku, widzenia obuocznego, konwegerencji i akomodacji przy użyciu foroptera i omówimy możliwość okularowej korekcji wzroku.
Konsultacja optometryczna do soczewek kontaktowych, obejmuje wywiad z Pacjentem, szczegółowy pomiar wady wzroku, widzenia obuocznego, konwegerencji i akomodacji przy użyciu foroptera, dobór soczewek kontaktowych wraz z nauką zakładania i zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych

Leczenie krótkowzroczności dzieci Warszawa

A od kwietnia 2023 r mamy również nową usługę: możliwość zatrzymania krótkowzroczności u dzieci – soczewkami okularowymi MiYOSMART. To innowacyjne soczewki okularowe, które dzięki swojej konstrukcji przypominającej „plaster miodu” powodują inne rozporoszenie światła we wnętrzu oka i stymulują siatkówkę. W ten sposób gałka oczna zaczyna rozwijać się fizjologicznie a krótkowzroczność u większości dzieci stosujących MiOSMART – zostaje zatrzymana. Pamiętajcie, ze każda kolejna dioptria u krótkowidza to wzrost o 58% ryzyka chorób siatkówki (odwarstwienia). ​